OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNIECZEJ - ELIMINACJE Powiatowe

15 kwietnia 2019Marta Durawa
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNIECZEJ - ELIMINACJE Powiatowe

W dniu 9 kwietnia 2019 r. na sali widowiskowej przy Bibliotece Gminnej w Trzebielinie odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

Organizatorem turnieju była Komenda Powiatowa PSP w Bytowie, Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Bytowie oraz Gmina Trzebielino. Do udziału w konkursie zgłoszono 24 osoby, reprezentujące gminy powiatu bytowskiego. Całość konkursu została podzielona na dwa etapy: pierwszy – obejmujący test pisemny składający się z 30 pytań, drugi - obejmujący odpowiedzi na pytania ustne z zagadnień związanych z taktyką działań ratowniczo-gaśniczyorganizacją i funkcjonowaniem ochrony przeciwpożarowej oraz znajomością sprzętu pożarniczego.

Finaliści:

I GRUPA WIEKOWA:
I miejsce – Zuzanna Szlagowska
II miejsce – Marcelina Śpiołek
III miejsce – Agata Ramczykowska

II GRUPA WIEKOWA:
I miejsce – Amelia Zabrocka
II miejsce – Patrycja Simlat
III miejsce –Joanna Osowska

III GRUPA WIEKOWA:
I miejsce – Agata Żarska
II miejsce –Kacper Ginter
III miejsce –Wiktoria Lejk


Wszystkim uczestnikom turnieju wręczono atrakcyjne nagrody rzeczowe, których fundatorem byli: Komendant Głowny PSP, Powiat Bytowski oraz firmy i instytucje z terenu powiatu bytowskiego.

Uzestnikom turnieju składamy serdeczne gratulacje, a opiekunom podziękowania za wspaniałe przygotowanie do eliminacji gminnych i powiatowych.

Zwyciężcom życzymy powodzenia w eliminacjachh wojewódzkich.


Fatal error: Cannot break/continue 1 level in /home/kpbytow/ftp/func/main.php on line 5640