Zamówienia publiczne

Zapytanie ofertowe - "sukcesywna dostawa oleju napędowego w ilości do 18 000 litrów dla Komendy Powiatowej Państwowej Strazy Pożarnej w Bytowie"

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania pn."Sukcesywna dostawa oleju napędowego w ilości do 18 000 litrów dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie"

zapytanie ofertowe na wykonane mebli do pomieszczeń biurowych KP PSP Bytów

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania pn." Wykonanie mebli do pomieszczeń biurowych KP PSP Bytów"

zapytanie ofertowe na wykonane mebli do pomieszczeń socjalnych JRG

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania pn." Wykonanie mebli do pomieszczeń socjalnych JRG""

zapytanie ofertowe na wykonane mebli do pomieszczeń biurowych JRG

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania pn." Wykonanie mebli do pomieszczeń biurowych JRG"

zapytanie ofertowe - Dostawa i montaż wykładziny do pomieszczeń biurowych

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania pn." Dostawa i montaż wykładziny do pomieszczeń biurowych w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie, ul. Gen. Józefa Wybickiego 9"

Zapytanie ofertowe Remont posadzki garażu głównego JRG Nr 2 w Miastku

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania pn." Remont posadzki garażu głównego JRG Nr 2 w Miastku"

Zapytanie cenowe - zakup i dostawa ubrań specjalnych dla KP PSP Bytów

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania pn. "Zakup i dostawa ubrań specjalnych dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej."

Zapytanie cenowe- kurs prawa jazdy kategorii E do C

5 lutego 2019
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania pn."Przeprowadzenie kursu prawa jazdy kategorii E do C dla funkcjonariuszy KP PSP Bytów"czytaj więcej

„Sukcesywna dostawa oleju napędowego w ilości do 15 000 litrów dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie”

22 marca 2018
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania pn. „Sukcesywna dostawa oleju napędowego w ilości do 15 000 litrów dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej  w Bytowie”, o wartości szacunkowej poniżej równowartości 30.000 EURO, zgodnie z zapytaniem ofertowym.

Termin składania ofert upływa dnia 30 marca 2018 r. godz. 900.

czytaj więcej

Ogłoszenie o wyborze oferty - przetarg nieograniczony na wykonanie łodzi.

8 grudnia 2014
W ramach ogłoszonego postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego poniżej 134 000 euro "Zakup łodzi motorowej z elementami wyposażenia i sprzętu służącego do usuwania szkód na wodach śródlądowych powstałych w wyniku klęski żywiołowej, ze szczególnym uwzględnieniem zagrożenia ekologicznego i przeciwpowodziowego" czytaj więcej

Komenda Powiatowa PSP w Bytowie ogłasza przetarg nieograniczony

27 listopada 2014
Komenda Powiatowa PSP w Bytowie ogłasza przetarg nieograniczony pt. "Zakup łodzi motorowej z elementami wyposażenia i sprzętu służącego do usuwania szkód na wodach śródlądowych powstałych w wyniku klęski żywiołowej, ze szczególnym uwzględnieniem zagrożenia ekologicznego i przeciwpowodziowego." Numer ogłoszenia w BZP: 246345 - 2014; data zamieszczenia: 27.11.2014czytaj więcej

Rozstrzygnięcie oferty z zapytaniem na sukcesywną dostawę paliw

11 marca 2013
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie informuje, że w dniu 11 marca 2013 r. wyłoniono dostawcę na dostawę paliw (ON i Pb-95) dla KPPSP w Bytowie, ul. Wybickiego 7 woj. pomorskie.czytaj więcej

Historia Bytowskiej Komendy Straży Pożarnej
System Kształcenia w Państwowej Straży Pożarnej
Biuletyn Informacji Publicznej
Europejski Numer Alarmowy

Zamówienia publiczne

Galeria

Komenda Powiatowa
PSP w Bytowie

ul. Gen. Józefa Wybickiego 9
77-100 Bytów

tel.: 59 822 20 74
fax: 59 822 24 44

e-mail: sekretariat@kppspbytow.pl

JRG Nr 1 w Bytowie
ul. Gen. Józefa Wybickiego 9, 77-100 Bytów

JRG Nr 2 w Miastku
ul. Konstytucji 3 Maja 2A, 77-200 Miastko
Copyright © 2013 -2019 Polskie Stowarzyszenie Syndrom Tourette'a | Created by WebProjekt

Serwis stosuje pliki cookies w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania Serwisu do preferencji użytkownika. Szczegółowe informacje o plikach cookies znajdziesz w Polityce Prywatności.