Nowe materiały dydaktyczne w Sali Edukacyjnej „Ognik” w Miastku

Nowe materiały dydaktyczne w Sali Edukacyjnej „Ognik” w Miastku

Dzięki uprzejmości i życzliwości Firmy „GRAS” Piotr Grabowski z Korzybia, która jest uznanym w kraju i Europie producentem hydrantów wewnętrznych Sala Edukacyjna „OGNIK” w miasteckiej Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej wzbogaciła się w przydatny materiał dydaktyczny. Na wyposażenie sali został nieodpłatnie przekazany nowy w pełni wyposażony, certyfikowany hydrant wewnętrzny.

Przekazany sprzęt wykorzystywany będzie przez strażaków podczas zajęć z dziećmi i młodzieżą szkolną. Pozwoli to na propagowanie wiedzy teoretycznej i wyrobienie umiejętności praktycznych obsługi sprzętu gaśniczego, co w przyszłości zaowocować może podniesieniem poziomu bezpieczeństwa. Dzieci uczone prawidłowych zachowań i umiejętności wyzbywają się lęku i śmiało, a przy tym bezpiecznie przystępują do działania, co zmniejsza skutki występujących zagrożeń.

Mamy nadzieję, że przekazany hydrant i zajęcia prewencji społecznej z jego wykorzystaniem przyczynią się do zwiększania świadomości i umiejętności społeczeństwa.

Bardzo dziękujemy Panu Piotrowi Grabowskiemu, właścicielowi PPPH „GRAS” za okazane wsparcie.


Zamówienia publiczne

Galeria

Komenda Powiatowa
PSP w Bytowie

ul. Gen. Józefa Wybickiego 9
77-100 Bytów

tel.: 59 822 20 74
fax: 59 822 24 44

e-mail: sekretariat@kppspbytow.pl

JRG Nr 1 w Bytowie
ul. Gen. Józefa Wybickiego 9, 77-100 Bytów

JRG Nr 2 w Miastku
ul. Konstytucji 3 Maja 2A, 77-200 Miastko
Copyright © 2013 -2020 Polskie Stowarzyszenie Syndrom Tourette'a | Created by WebProjekt

Serwis stosuje pliki cookies w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania Serwisu do preferencji użytkownika. Szczegółowe informacje o plikach cookies znajdziesz w Polityce Prywatności.